Iza i Szymon

Krótko po filmie Izy i Łukasza przyszło nam kręcić film Izy (oczywiście innej) i Szymona.
Ceremonia ślubna odbyła się w kościele w Sobocie, wesele na sali w Woli Gosławskiej (Soplicowo).
Tym razem warunki w kościele były sprzyjające, sala weselna stwarza wspaniałe możliwości (kolorystyka, żyrandole, dobre oświetlenie). Nie mogliśmy narzekać na tego typu czynniki.

Na tę okazję kupiliśmy dyktafon Zoom H1 z myślą o nagrywaniu przysięgi małżeńskiej. Jesteśmy zadowoleni z pracy z tym urządzeniem. Podczas filmowania nie mieliśmy z nim żadnego doświadczenia. Po fakcie dowiedzieliśmy się, że jednak warto stawiać go bliżej ISTOTNYCH źródeł dźwięku, daleko od gości weselnych, czy uczestników mszy.

Wciąż mam problem z brakiem stabilizacji obrazu w moich ujęciach – większość czasu nie posługuję się uchwytami, statywami itp. Jako, że zgodnie z planami jest to przedostatni z naszych filmów będę miała na uwadze próbę wprowadzania poprawek w tej materii, ale raczej nie będę dokupować sprzętów.

Niemal dwa miesiące po tym uroczystym dniu kończę pracę nad ostatnim z dodatkowych klipów.
Pełny film przygotowałam około 2 tygodni temu. Niestety był wyjątkowo długi – dwie wersje: 3h 45 m oraz wersja skrócona do 3h 15m.
Pod koniec wideo wstawiłam klip z podsumowaniem. Dodatkiem jest zakończony dziś trailer oraz przygotowany wcześniej plik z pierwszym tańcem Pary Młodej.

Trailer poniżej (wstawiam krótszą wersję, bo bardziej mi się podoba…a co!)

Podsumowanie:

Film z pierwszym tańcem również zamieściłam na Youtube, ale ma widoczność prywatną.

No Comments

Post a Comment